Streetbike

Pravidla diskuze

Provozovatel portálu StreetBike.cz nezodpovídá za obsah komentářů a příspěvků umístěných v diskusním fóru, taktéž nezodpovídá za porušování práv duševního vlastnictví ani jiných práv uživatele.

Diskutující musí dodržovat tato pravidla:

 1. Pouze slušné a konstruktivní příspěvky
  1. Ve fórech prosím nenapadejte ostatní diskutující ani jiné osoby mimo diskuse.
  2. Fórum není chat. Nemáte-li k příspěvku konstruktivní odpověď, prosím neodpovídejte. Uvědomte si, že příspěvky si přečte více uživatelů. Před odesláním se tedy prosím zamyslete, zda váš příspěvek má nějakou "přidanou hodnotu", tj. může být pro ostatní nějakým způsobem přínosný.
  3. Nevkládejte také do diskuse cizí e-maily, telefonní čísla, adresy, případně jakékoli jiné osobní údaje bez jejich souhlasu. Tyto příspěvky budeme mazat.
  4. Nezakládejte témata za účelem tapetování, ze zištných úmyslů někoho poškodit (pověst apod.) nebo se snažit hromadně zakládat nesmyslná témata.
  5. Texty se snažte psát česky a nepište vše velkými písmeny.
  6. Nevkládejte inzerci čehokoli - veškerý prodej a nákup se uskutečňuje v sekci inzerce?!
 2. Držte se tématu
  1. Je ve vašem zájmu vybrat správnou diskusi pro zadání svého příspěvku. Nesprávně umístěné příspěvky budou přesunuty.
  2. Používejte výstižné nadpisy témat.
 3. Zákaz propagace
  1. Fórum není místo pro bezplatnou reklamu. Příspěvky s komerčním podtextem v tématech od firem či obchodníků budou odstraněny nebo redukovány bez upozornění.
  2. Témata nabádající k zaslání peněz k soukromým účelům budou smazány a jejich pisatelé blokováni.
  3. Čehokoli ze zištných účelů.
  4. Avatar, Nick ani podpis nesmí mít reklamní charakter. Nesmí být propagována konkurenční stránka ani firemní web bez předchozího souhlasu provozovatele webu StreetBike.cz
  5. Jestliže posíláte reklamu pomocí PM (soukromých zpráv), můžeme vám vaši schránku dočasně uzavřít.
 4. Co říká zákon
  1. Tato diskuse neslouží ke sdílení informací a odkazů o warezu nebo o jiných ilegálních aktivitách. Takovéto příspěvky budou mazány a autoři v rámci možností vyloučeni.
  2. Příspěvky porušující zákony ČR (např. rasová diskriminace atd.) budou vymazány. Údaje o pisateli navíc mohou být v případě vyžádání předány orgánům činným v trestním řízení.
  3. Vyhněte se v našem diskusím fóru možným pomluvám. Všechny texty, fotografie a odkazy, které nejsou právnicky a úředně podložené jako přímá fakta mohou být odstraněny. Není v silách serveru streetbike.cz, aby každý případ sám prověřoval.
  4. Je zakázáno, aby se obchodník nebo firma jakkoliv vyjadřovala k jiné firmě z důvodů např. pomlouvání konkurence. Fórum je prioritně určeno pro soukromé osoby (nikoliv na hádky firma vs. firma).
 5. Jaké příspěvky budou smazány?
  Jako provozovatelé serveru, kde uživatelé mohou svobodně vyjadřovat osobní názory máme povinnost odstraňovat prokazatelně protiprávní obsah. Jak ale v některých případech takovéto jednání rozpoznat? Jednoznačně protiprávní je například šíření rasové nesnášenlivosti nebo pornografie. Nemůžeme ale posuzovat například pravdivost některých tvrzení a v takovýchto případech je namístě, aby o odstranění rozhodl soud.
  Nemusíme tedy automaticky odstraňovat kritiku firem nebo osob, protože jednoduše nemůžeme vědět která strana má pravdu. Co je ale jednoznačně špatně, je použití volgarismů. Takže kritizovat ano, ale slušně. Pokud na našich webech narazíte na závadný obsah a divíte se proč tam ještě je, tak vězte, že o něm nemusíme vědět. Obsahu je opravdu hodně a proto doporučujeme, abyste nás na problematické věci upozornili emailem: ondre@streetbike.cz
 6. Mazání témat a příspěvků založených uživateli Založená témata se nemažou, tím spíše když máte nějaký problém a ten se podařilo vyřešit. Odpovědi můžou sloužit dalším lidem.